Szkolne Boże Narodzenie – wigilie klasowe

Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia. W naszej szkole 17 grudnia uczniowie klas 1-3 mogli wspólnie podzielić się opłatkiem, zaśpiewać kolędy i spędzić miło czas w świątecznej atmosferze. Nie zabrakło również wspólnej gry na instrumentach, zabaw, a nawet sesji zdjęciowych w świątecznych sceneriach.

Na wspólnie przygotowanych stołach zobaczyć można było zarówno tradycyjne i typowo świąteczne specjały jak pierniki, ciasta i mandarynki i te mniej typowe jak pizza czy chrupki. Najpiękniejszym elementem, którego nie zabrakło w żadnej z klas to uśmiechy, radość i zadowolenie uczniów. Wesołych świąt!
Dorota Milczarczyk