Nowa Rada Rodziców

W dniu 16.12.2021 r. na posiedzeniu Rady Rodziców wybrano nowe Prezydium, przewodniczącą została p. Patrycja Dampc. Rodzice obiecali wspierać nową przewodniczącą w jej społecznych obowiązkach. Po wyborach pan dyrektor Kazimierz Bistroń zaprosił nowo-wybrane Prezydium Rady Rodziców na spotkanie. Omawiano sprawy bieżące szkoły, wyzwania i oczekiwania, jak i najbliższą przyszłość.

Spotkanie przebiegło w życzliwej i merytorycznej atmosferze.

Prezydium Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. prof. Gerarda Labudy w Luzinie:
- p. Patrycja Dampc – przewodnicząca
- p. Katarzyna Dyktyńska – z-ca przewodniczącej
- p. Danuta Król – sekretarz
- p. Monika Dybowska – skarbnik
- p. Kinga Blokus – członek
- p. Izabela Meyer – członek

            Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkoły.