"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Tego dnia uśmiech nie schodził z dziecięcych twarzy, Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 był oczekiwanym spotkaniem, zabawą oraz integracją. Na uczniów czekała moc atrakcji. Wspólne zabawy, taniec, zjeżdżalnie dmuchane, malowanie kredą, zawody sportowe, puszczanie dużych baniek mydlanych.Ogromną radość sprawił naszym uczniom pokaz tresury psa policyjnego, za co serdecznie dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie oraz funkcjonariuszom Policji w Luzinie.

Dzięki firmie Kleba dzieci mialy możliwość upieczenia kiełbasek na ognisku. Uśmiech nie schodził z twarz naszych podopiecznym również podczas prezentacji wozu strażackiego, za co uprzejmie dziękujemy OSP w Luzinie. Słodkości, którymi obdarowani byli nasi uczniowie ufundował Wójt Gminy Luzino p. Jarosław Wejer oraz Rada Rodziców naszej szkoły za co składamy podziękowania. W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy również Radzie Sołeckiej wsi Luzino z sołtysem Panem Stanisławem Cejrowskim oraz Radzie Sołeckiej wsi Zelewo z sołtysem Panem Dariuszem Miotk za pomoc w zorganizowaniu obchodów Dnia Dziecka w SP. nr 2 Luzino. Serdeczne podziękowania składają uczniowie, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

N. Kąkol