"Stefek Burczymucha" zachwycił jury...

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie już piąty raz zorganizowała Konkurs Recytatorski pt. „Trudne wierszyki łamiące języki”. W poniedziałek, 6 czerwca 2022 roku, komisja skupiła swoją uwagę na dzieciach z klas III. Ciekawe interpretacje trudnych językowo utworów były sporym wyzwaniem dla jury. Uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom scenicznych umiejętności. Wśród najwyżej ocenionych znalazła się reprezentantka naszej szkoły. Milena Bartek z klasy III b zajęła II miejsce za interpretację utworu pt. „Stefek Burczymucha”.

Ogromne pudła z grami planszowymi, książki, dyplomy oraz puchary czekały na laureatów konkursu. Organizatorzy zadbali też o pozostałych uczestników, wszyscy otrzymali dyplomy i książki. Miłym akcentem były zajęcia z animatorami oraz poczęstunek. Dzięki temu oczekiwanie na wyniki było przyjemnie spędzonym czasem.
Milence oraz pozostałym uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
B.G.