Uśmiechnij się, niebawem wakacje!

Słońce, plaża, pola, las,
Uśmiechnij się!
To jest Twój czas!

Cвята! Holidays! Vacances! Días festivos! Die Ferien! Wakacje!

Wielkimi krokami nadchodzą wakacje! Długo wyczekiwane przez uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Stoją już u progu, zaglądają, zastanawiając się, czy zawitać wśród nas? Z szerokim uśmiechem na ustach zaprośmy je do siebie, serdecznie powitajmy i cieszmy się nimi.

Niech pozostawią po sobie wspaniałe wspomnienia, pozwolą "naładować akumulatory" i dadzą okazję do rozwijania pasji oraz zainteresowań.
Dziś nad wejściem Szkoły Podstawowej nr 2 zawisł baner, który ma pozytywnie nastrajać przechodniów oraz uczniów na czas wakacji. Plakat ten w symboliczny sposób przypomina każdemu, kto na niego spojrzy, o tym, co najważniejsze - o uśmiechu, który powinien nam towarzyszyć każdego dnia. Mamy ku temu mnóstwo powodów.
Uśmiechnijmy się zatem szeroko i rozpocznijmy wielkie odliczanie do długo wyczekiwanych wakacji!

A. Jamiołkowska