Na zakończenie - taneczne pląsy ósmoklasistów!

Dnia 20.06. 2022r. o godzinie 20.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Luzinie rozpoczęła się dyskoteka. Tego dnia przy dźwiękach muzyki bawili się uczniowie klas VIII. Rolę DJ-a pełnił absolwent szkoły -Patryk Szymich. Większość uczniów od początku zabawy oddała się tanecznym pląsom. Dość szybko do tańczących dołączyli pozostali uczestnicy wydarzenia.

Przybyli ósmoklasiści wesoło zabawiali się przy rytmach muzyki nie żałując nóg, ani podłogi.

Podczas dyskoteki wychowawcy w wyznaczonych salach zorganizowali dla swych wychowanków poczęstunek. Pizza smakowała wyśmienicie a uczniowie mogli chwilę odpocząć i porozmawiać. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwała dyrekcja, pedagodzy oraz wychowawcy klas ósmych. Zabawa pożegnalna zakończyła się o godzinie 23.00. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, do domu wracali z uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieję, że tradycja dyskotek szkolnych będzie corocznie kontynuowana. Jak mawiała Martha Graham : ,,Każdy taniec jest odkryciem nas samych''. Życzymy naszym ósmoklasistom, aby z każdym dniem odkrywali siebie od nowa.

Justyna Szyszka

Zapraszamy do oglądania wszystkich zdjęć w folderze galeria zdjęć.