WITAJCIE WAKACJE!

Clive Staples Lewis pisał: ”Czy to nie zabawne, jak dzień po dniu nic się nie zmienia, ale kiedy patrzysz wstecz, wszystko jest inne”. Dziś nasze oczy zwrócone są w przeszłość, bo wybrzmiał ostatni dzwonek, który zwiastuje zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.

Po raz ostatni przed wakacjami Dyrekcja, Nauczyciele i uczniowie spotkali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

Uroczystość rozpoczęła się dziękczynną mszą świętą pod przewodnictwem ks. Andrzeja Galińskiego. Z kolei uczniowie pod opieką nauczycieli przeszli do szkoły, by tam podczas akademii w obecności zgromadzonych gości odebrać nagrody za osiągnięcia w nauce i w różnych innych kategoriach: zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych. Popłynęły także podziękowania dla nauczycieli i pracowników administracji naszej szkoły, którym przyznano Nagrodę Dyrektora. Głos wdzięczności wyraziła również pani Ina z Ukrainy, psycholog, która zasiliła szeregi naszej kadry pedagogicznej.
W tej miłej atmosferze pan Dyrektor Kazimierz Bistroń życzył wszystkim uczniom i nauczycielom wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych cudownych wrażeń.
N.Kupska