Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach 1-3

15 września uczniowie klas 1-3 obchodzili Dzień Kropki. Jest to święto z roku na rok zyskujące na coraz większej popularności. Tego dnia szczególną uwagę zwracamy na kreatywność, odwagę i dobrą zabawę. Przyglądając się swoim talentom, zauważamy, że mimo tego jak bardzo się różnimy, każdy z nas jest ważny i odgrywa znaczącą rolę w świecie. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły od samego rana cieszyli się tym dniem. Niektórzy przyszli nawet ubrani w stroje ozdobione pięknymi kolorowymi kropkami. 15 września dzieci brały udział w zajęciach rozwijających kreatywność - wykonywały prace plastyczne, oglądały filmy edukacyjne, uczyły się o sobie i otaczającym świecie poprzez zabawę. 

Międzynarodowy Dzień Kropki to bardzo ważne święto nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. W końcu każdy z nas skrywa w sobie różne talenty. Niech to święto dodaje nam odwagi do ich odkrywania i pokazywania światu!

A. Jamiołkowska