konkurs plastyczny „ Jesienna ramka na zdjęcie”

Coraz krótsze dni, coraz chłodniejsze poranki. Opustoszały pola i łąki. Coraz słabiej słychać śpiewu ptaków, zniknęły brzęczące owady i barwne motyle. 23 września rozpoczęła się jesień. Dlaczego jej nie powitać? Przecież jest bajecznie kolorowa, bogata w spadające liście. Rozdaje swoje nieprzebrane skarby - soczyste jabłka i gruszki, pyszne śliwki, zdrowe orzechy, smakowite grzyby, czerwoną jarzębinę oraz spadające z drzew kasztany i żołędzie.

Świetlica szkolna na przywitanie jesieni zaproponowała uczniom konkurs plastyczny „Jesienna ramka na zdjęcie”.
Do konkursu zgłoszono 32 jesienne ramki wykonane przez uczniów. Młodzi plastycy wykazali się dużą inwencją artystyczną wykonując przepiękne jesienne ramki. Uczestnicy konkursu do wykonania swoich prac wykorzystali przeróżne materiały naturalne oraz ozdoby z motywami jesiennymi.
Praca komisji konkursowej nie należała do najłatwiejszych, gdyż wszystkie ramki urzekały pięknem, pomysłowością i odznaczały się różnorodną formą wykonania.
W konkursie jury nagrodziło i wyróżniło następujące osoby:
I miejsce – Maja Białczak kl. 1b
II miejsce – Marcelina Lewicka kl. 2a
III miejsce – Zuzanna Kotłowska kl. 2a
Wyróżnienie otrzymali:
-Julia Pelcer kl. 3 c
- Lena Woźniak kl. 1b
-Kornelia Kwidzińska kl. 1 c
- Jakub Sikorra kl.1c
Wszystkie prace konkursowe zostały wyeksponowane na wystawie w świetlicy szkolnej.
J. Borska