ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ,,MÓJ PRZYJACIEL – MIŚ”

Mimo, że historia pluszowego misia rozpoczęła się w 1902 roku, to współcześnie cieszy się niezwykłą popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszej grupy odbiorców. Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada i tego właśnie dnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,MÓJ PRZYJACIEL – MIŚ” organizowanego przez świetlicę oraz bibliotekę szkolną.

Skierowany był on dla uczniów klas 1-3 i zaowocował wspaniałymi pracami wykonanymi różnorodnymi technikami. Wszyscy młodzi twórcy wykazali się niesamowitą kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem, za co serdecznie dziękujemy.
Nagrodzone zostały następujące osoby:
I miejsce – Aleksandra Gruba klasa 1b
II miejsce – Paweł Kandzorra klasa 1c
III miejsce – Oliwia Szybczyńska klasa 2a
wyróżnienie – Michał Paczuła klasa 1a
wyróżnienie – Julia Galińska klasa 2b
wyróżnienie – Aleksander Borski klasa 3a
Zwycięskie prace konkursowe można podziwiać na gazetce przy szkolnej bibliotece.
J.Borska
P.Lesner
J.Nalichowska