"Dziewczynka z zapałkami" - przedstawienie w klasie 3 a

19 grudnia uczniowie klasy 3a stali się profesjonalnymi aktorami, wcielając się w rolę bohaterów przedstawienia pt. "Dziewczynka z zapałkami". Dzieci pięknie nauczyły się swoich ról, przygotowały wspaniałe kostiumy i z wielkim entuzjazmem wystawiły przedstawienie, które zostało nagrane i przesłane ich najbliższym.

Dzieci z wielkim przejęciem podeszły do swojego zadania. Zależało im bowiem na tym, aby wypaść jak najlepiej. Jednak jak każdy występ, tak i ten przed kamerą, był bardzo stresującym. Zdarzyły się drobne pomyłki, lecz były one pełne uroku i wdzięku, co tylko dodało przedstawieniu magicznej atmosfery. Opowieść, choć bazuje na oryginalnej baśni Hansa Christiana Andersena, została nieco zmieniona, tak aby jej zakończenie niosło morał na nadchodzące święta. Już dziś uczniowie klasy IIIA wraz z wychowawcą panią Anną Jamiołkowską składają wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.

A. Jamiołkowska