Rodzinne ozdabianie w klasie 1b

We wtorek 20 grudnia w naszej szkole odbywały się świąteczne warsztaty dla rodziców i uczniów z klasy 1b, podczas których wykonane zostały świeczniki bożonarodzeniowe. Celem spotkania było wzmacnianie więzi uczuciowej z rodzicami, budzenie aktywności dzieci i rodziców oraz integracja grupy podczas wspólnych zajęć artystycznych. W czasie warsztatów powstało wiele pięknych świeczników. 

Z pewnością będą zdobiły mieszkania i stoły w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zarówno rodzice jaki i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego wszyscy uczestnicy wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

P. Lesner