W KARNAWALE, WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE!

Karnawał to radosny czas przepełniony muzyką, tańcem, zabawą. Ważnym elementem tego czasu jest organizowanie balów i zabaw tanecznych, z korowodem przeróżnych przebierańców. Jak co roku o tej porze dzieci nie mogą doczekać się tego dnia, kiedy będą mogły się wcielić w ulubionych bohaterów filmowych lub bajkowych. Ten dzień to oczywiście Karnawałowy Bal Przebierańców. Bal karnawałowy w szkole to wielka atrakcja, bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu emocji i przeżyć.

Uczniowie klas I-III mieli okazję przenieść się do Świata Bajek i Baśni oraz wcielić się w wybraną postać. Podczas balu uczniowie tańczyli oraz brali udział w różnego rodzaju zabawach i konkursach o tematyce bajkowej. Były tańce, zabawy, konkursy, poczęstunek i co najważniejsze – na twarzach dzieci nie brakowało uśmiechu.
B. Kałduńska