Turniej z okazji Święta Niepodległości

Dnia 12 listopada 2012 r. reprezentacja naszego gimnazjum brała udział w X Turnieju piłki siatkowej chłopców z okazji Dnia Niepodległości.

W imprezie brało udział 6 zespołów: gimnazjum nr 1 w Lęborku, 2 drużyny z gimnazjum w Cewicach, nasz zespół, drużyna z Wicka i gospodarze – Łebień. Grano w dwóch grupach eliminacyjnych. Pierwszy mecz wygraliśmy dosyć łatwo z Wickiem 2:0. W drugim nasza drużyna przegrała 0:2 z Cewicami I. W meczu o trzecie przegraliśmy z drugim zespołem z Cewic 0:2, ostatecznie zajmując czwarte miejsce w całym turnieju. Gimnazja w Cewicach i w Łebieniu prowadzą Szkolne Ośrodki Siatkarskie z 16 godzinami treningów tygodniowo – stąd wysoki poziom turnieju.

Skład drużyny Luzina:

Adam Tyszer, Łukasz Dybowski, Sebastian Engelbrecht, Janusz Bruhn, Marek Malottki, Filip Hinz, Jakub Rompca, Maciej Nadolski, Mateusz Socha, Maciej Fikus, Łukasz Pobłocki, Marcin Kalkowski.

D. Nadolski