luzińscy stypendyści

 

W dniu 03 grudnia 2012 r. w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku dziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w uroczystości wręczenia stypendiów. Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Pomorskiego w dniu 30 października 2012 r. została zatwierdzona lista stypendystów w ramach projektu: „ Pomorskie – dobry kurs na edukację”.  Jest to program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego na rok szkolny 2012/2013.

 

Z naszej szkoły stypendia otrzymali:
  1. Czoska Ines 1a
  2. Joanna Skrzypkowska 1a
  3. Michał Cyman 1b
  4. Julia Stankowska 1d
  5. Paweł Hennig 1e
  6. Paulina Pieńkowska 1e
  7. Paulina Rutkowska 1e
  8. Monika Wojewska 1e
  9. Emanuela Richert 3b
  10. Alicja Dobek 3c
 
Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Więcej zdjęć <tutaj>