Dziewczyny na medal!

    Dnia 26.11.2015 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji  w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 01.12.2015 roku w Miechucinie. W zawodach startowało 8 drużyn z całego  powiatu wejherowskiego, które  podzielono na dwie grupy. Luzińskie Gimnazjum reprezentowały zawodniczki: Katarzyna Płotka z klasy III B i Magdalena Płotka z klasy II B 

Drużyna z Luzina trafiła do grupy A razem z  drużyną z Gimnazjum nr 3 z Wejherowa, Gimnazjum  z Choczewa oraz Gimnazjum z Szemuda. W półfinale dziewczęta wyeliminowały drużynę z Bolszewa, by ponownie spotkać się w finale z koleżankami z Gimnazjum w Choczewie. Wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 3:0. dla dziewcząt z  Luzina.  Na zakończenie drużyny otrzymały od organizatorów zawodów:  dyplom, pamiątkowe medale oraz puchar. Kasi i Magdzie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Opiekun Barbara Kędra