Dziewczyny zdobyły złoty medal!

          Na przełomie listopada i grudnia 2015 r. odbyły się zawody w ramach XVII Gimnazjady w Drużynowym Tenisie Stołowym.

W zawodach tych uczestniczyły uczennice Gimnazjum Publicznego w Luzinie: Katarzyna Płotka z klasy III B i Magdalena Płotka z klasy II B, obie dziewczynki na co dzień są zawodniczkami  klubu sportowego KTS-K GOSRiT Luzino. Nasze uczennice dotarły do finału wojewódzkiego wcześniej  wygrywając w zawodach powiatowych  oraz półfinałach wojewódzkich. W Finale wojewódzkim dziewczyny starły się z drużynami: z Gimnazjum w Konarzynach (0:3), Gimnazjum nr 24 w Gdyni (0:3), oraz Gimnazjum nr 20 w Gdańsku (0:3). Ostatecznie zawody zakończyły się wynikiem:  I miejsce Gimnazjum w Luzinie, II Gimnazjum nr 20 w Gdańsku, III miejsce Gimnazjum w Konarzynach.

         Na zakończenie każdego etapu zawodniczki otrzymały od organizatorów zawodów: dyplom, pamiątkowe medale oraz puchar. Kasi i Magdzie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Opiekun Barbara Kędra