Our success in language competition.

       Uczniowie naszego gimnazjum świadomi, jak ważna jest nauka języków obcych chętnie sprawdzają swe umiejętności w konkursach językowych. Na Powiatowym Konkursie Języka angielskiego, którego finał odbył się 04.03.2016 r., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, naszą szkołę godnie reprezentował uczeń klasy III e Jan Ossowski. Konkurs ten przebiegał w formie pisemnej, natomiast jego finał odbył się na zasadzie teleturnieju „Jeden z  dziesięciu” -  uczniowie odpowiadali na losowo wybrane pytania z zakresu słownictwa, gramatyki  oraz historii i kultury krajów anglojęzycznych.  Pytania nie były łatwe,  więc bardzo cieszy nas fakt,  iż  najlepszym w konkursie  okazał się Janek Ossowski, zdobywając tym samym pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w pozostałych konkursach.