„Super Bowl”

Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy IIIe, Jankowi Ossowskiemu zwycięstwa w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Super Bowl”.

Jak co roku, aby przejść do ustnego  etapu  finałowego, należało wykazać się znajomością języka w znacznym stopniu wykraczającą poza program nauczania obowiązujący w szkole gimnazjalnej.  Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali także następujący uczniowie: Radosław Gryczewski, Julia Rąpała (klasa IIIe), Paweł Odwald (Iid),Sebastian Dettlaff (IIb), Sara Hampel (IIh), Karolina Bargańska (IIc), Tymoteusz Pikron (Ii), Szymon Skiba (Id), Paula Bobkowska (Id), Jakub Ossowski (Ic) oraz Daria Reglińska (Ic). Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia!