Gimnazjaliści na czele z Jankiem pięknie zaprezentowali się w „Sobieskim”

   Dn. 1.04.2016r. uczniowie z klasy IIIe wzięli udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Konkurs ten odbył się już po raz piąty, a nasze gimnazjum reprezentowali: Radosław Gryczewski, Michał Meyer, Julia Rapała, Jan Ossowski oraz Klaudia Sobolewska. W etapie finałowym wziął udział Jan Ossowski, zdobywając drugą lokatę. Dodatkowo, poza udziałem w konkursie, uczniowie mieli także okazję podziwiać starszych kolegów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu wejherowskiego (wśród nich także absolwentów Gimnazjum Publicznego w Luzinie) prezentujących swe zdolności językowe, aktorskie i wokalne podczas Festiwalu Poezji i Piosenki Angielskiej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w konkursie i mamy nadzieję, że uczniowie poczuli się jeszcze bardziej zmotywowani do nauki języka angielskiego. 

 

 

A.Kas