WYŚPIEWANY SUKCES MARTY

   W przepięknej, zabytkowej Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku, po raz dziewiąty odbył się koncert finałowy Regionalnego Festiwalu Piosenki i Poezji Angielskiej „More Than Words”.

Po raz kolejny zaproszenie na tę uroczystość otrzymała uczennica naszego gimnazjum. W tym roku jest to Marta Jaros (III c), laureatka III miejsca.

Na konkurs wpłynęło ponad 100 zgłoszeń ze szkół z całego województwa, w kilku kategoriach. Nasza uczennica przygotowała utwór zatytułowany „Open Your Eyes” w kategorii śpiew solo z własnym akompaniamentem. Doceniono ciekawą barwę i siłę głosu Marty oraz jej doskonałą grę na gitarze akustycznej. Co więcej, oprócz nagrody rzeczowej, Marta zdobyła jakże cenne punkty do rekrutacji do szkoły średniej.

Podziwiamy pasję, z jaką Marta realizuje swoje zainteresowania i odwagę do występu przy tak szerokiej publiczności i w tak dostojnym miejscu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Joanna Nadolska