PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

         W środę 26.09.14r. na orliku w Kostkowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Kostkowie.

Na zawody stawiło się siedem zespołów. W grupie A nasze Gimnazjum rywalizowało z Kostkowem II, Kosakowem i Żelistrzewem. Do grupy B rozlosowane zostało Gimnazjum z Gniewina, Kostkowa I i Bożegopola.

    W pierwszym meczu grupowym Gimnazjum z Luzina, mimo dużej przewagi, przegrało z Kosakowem 0:1. W kolejnych meczach nasi zawodnicy wykazali się lepszą skutecznością, wygrywając 3:1 z Żelistrzewem oraz 5:0 z Kostkowem II, co dało nam pierwsze miejsce w grupie.
        W półfinale piłkarzom z Luzina przyszło się zmierzyć z Gniewinem, które zajęło drugie miejsce w grupie B. Luzinianie, po bardzo dobrym meczu, wygrali 4:0 i awansowali do finału. O zwycięstwo w całym turnieju nasi gimnazjaliści zagrali ponownie z Żelistrzewem. Wygrali ten mecz 1:0 i tym samym zajęli pierwsze miejsce w całym turnieju.

Skład zespołu: Kacper Miotk, Szymon Miotk, Łukasz Michałek, Łukasz Mielewczyk, Wiktor Droździel, Szymon Landowski, Beniamin Dampc, Mikołaj Nastały, Damian Dzięcielski, Mateusz Grubba.