„Sztuka ma się bardzo dobrze’’

   28.11.2016 roku w Wejherowie odbyło się oficjalne ogłoszenie  wyników Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Fotograficznego pt. „Uzależnienie XXI wieku‘’ organizowany przez Powiatowy Zespół Placówek Oświatowych w Wejherowie.

     Uczniowie Gimnazjum w Luzinie dostarczyli 20 prac w etapie szkolnym. Do konkursu wojewódzkiego zakwalifikowano 8 prac, spośród których czwórka naszych uczniów  została nagrodzonymi laureatami, są to: Marta Paszki 2j – 1 miejsce, wyróżnienia Szymon Skiba 2d, Nicola Pelcer 2h, Kamila Waga 2g.

Wręczenie nagród, które odbyło się w Wejherowie poprzedziła prelekcja psychologa na temat uzależnień. Pogłębiła ona wiedzę w zakresie chorób cywilizacyjnych wynikających z uzależnień, dałamożliwość zastanowienia się nad szybkością, przemijaniem  i pułapkami życia w XXI w.

Wszystkim uczniom, którym sztuka tworzenia daje zadowolenie i spełnienie, życzę sukcesów, tych małych i dużych.

                                                                                                                                                      nauczyciel plastyki  

                                           I. M . Kaliszewska