Wyróżnienie dla Eweliny Socha

         W sobotę 19 listopada w MDK w Gdyni odbył się IX Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej.

       W tegorocznym konkursie wzięło udział ponad 90 uczestników. Przesłuchania odbywały się w 3 grupach wiekowych, od klasy I SP po gimnazjum, w kategoriach solista i duety.


Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice klasy I b – Ewelina Socha i Alicja Szmuda. Ewelina zdobyła wyróżnienie, co uznaję za duży sukces, ponieważ zainteresowanie konkursem jest bardzo duże a poziom wykonawczy wysoki.
    Ewelina zaśpiewała utwór pt. „ Dziewczyna z granatem w ręce”. Uczennica jest utalentowaną wokalistką, aktywnie działającą w szkole i poza nią. Doskonali swój warsztat wokalny na zajęciach szkolnych i poza szkolnych. Nie był to pierwszy kontakt ze sceną dla Eweliny. W swym dorobku ma nagrody i wyróżnienia w konkursach i festiwalach z lat wcześniejszych.
Gratuluję, życzę dalszych sukcesów na drodze krzewienia kultury muzycznej.

 

Z. Meyer