WYRÓŻNIENIE DLA KAMILI W KONKURSIE PLASTYCZNO-JĘZYKOWYM

      Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” W Gdańsku zorganizowało konkurs plastyczno-językowy pod tytułem „City of Technology – My Vision of the Future in a comic book”.

7 uczniów naszej szkoły wykonało prace na ten konkurs – komiks w języku angielskim: Wiktoria Felsztiger (I b), Jakub Ossowski (II c), Jakub Schulz (III c), Kamila Treder (III c), Natalia Kwidzińska (II d) Szymon Skiba (II d) i Marta Paszki (II j).
Jury konkursowe doceniło pracę Kamili Treder (III c), przyznając jej wyróżnienie. Komiks Kamili, wykonany na trzech kartach formatu A3, wyróżniał się doskonałą techniką i plastycznością, dostrzeżoną zresztą nie po raz pierwszy. Kamila ma już na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno w konkursach artystycznych, jak i konkursach wiedzy.

Cieszymy się z każdej pracy naszych uczniów wysłanych na konkurs. Wszystkie powstawały w pocie czoła, wymagały dużego nakładu pracy i pomysłowości, oraz, co równie ważne, wykorzystania znajomości języka angielskiego.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Nagrodzone prace można obejrzeć w American Corner w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku.

 

Joanna Nadolska