Redzki "Super Bowl"

        Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły udziału w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Super Bowl”.

Szczególnie pragniemy wyróżnić Nikolę Cierocką, która zajęła w tym konkursie III miejsce oraz uczennicę klasy Ie, Gretę Formela, która uzyskała V lokatę.  Warto dodać, iż aby przejść do ustnego  etapu  finałowego, należało wykazać się znajomością języka w znacznym stopniu wykraczającą poza program nauczania obowiązujący w szkole gimnazjalnej.  Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali także następujący uczniowie: Paweł Odwald (IIId), Laura Clemens (IIIc), Jakub Ossowski (IIc), Szymon Skiba (IId), Paula Bargańska) (IId) oraz uczniowie klas pierwszych – Julia Plecke (Ie), Krzysztof Klawikowski (Ij) i Natalia Szturgulewska (Ic).

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku!