Międzyszkolny turniej w siatkówce

        W sobotę 1 kwietnia 2017 r. na naszej hali odbył się międzyszkolny turniej w siatkówce dziewcząt i chłopców. Rywalizowało 8 zespołów z Redy, Wejherowa, Bolszewa, Lini i Luzina.

Rozegrano 12 meczów systemem „każdy z każdym”. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna gimnazjum w Lini. Kolejne miejsca zajęły: 2. AWKS Night Shadows Wejherowo, 3. Gimnazjum Bolszewo i  4. Gimnazjum w Luzinie. Nasza drużyna była najmłodszą, więc jest szansa, że w przyszłym roku powalczy o wyższą lokatę.

W turnieju chłopców drużyna z Luzina okazała się mało gościnna wygrywając wszystkie mecze 2:0 i oczywiście zajmując pierwsze miejsce. Kolejne miejsca: 2. Gimnazjum nr 1 w Redzie, 3. Gimnazjum w Lini i 4. (poza normalną klasyfikacją ze względu na niekompletny skład i wiek zawodników)  AWKS Night Shadows Wejherowo.