Mistrzowie Powiatu Wejherowskiego

     Dnia 07.04.2017 roku w hali sportowej MOSiR w Rumi, odbyły się mistrzostwa powiatu wejherowskiego szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.

W zawodach wystąpiło 8 zespołów z powiatu wejherowskiego. W sumie rozegrano 16 meczów z czego aż 10 zakończyło się tie breakiem co świadczy o bardzo wyrównanym poziomie turnieju. Nasza drużyna po słabszym początku i przegraniu pierwszego meczu Karczemkami 1:2 odbudowała się i wygrała wszystkie następne spotkania. W finale doszło do rewanżowego meczu z drużyną z Karczemek, który wygraliśmy 2:1, zdobywając pierwsze miejsce. Zwycięstwo w mistrzostwach powiatu dało nam awans do półfinału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 12 kwietnia w Jastarni.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

I miejsce – Gimnazjum w Luzinie ( Benjamin Gruba, Tomasz Kożyczkowski, Filip Lidzbarski, Karol Malottki, Przemysław Motyka, Adam Pieńkowski, Józef Słowy, Kamil Socha, Jakub Szałas, trener – Dariusz Nadolski )

II miejsce – Społeczne Gimnazjum w Dobrzewinie - Karczemkach

III miejsce – Gimnazjum nr 1 w Rumi

IV miejsce – Gimnazjum w Lini

V miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie

VI miejsce – Gimnazjum nr 1 w Redzie

VII miejsce –  Gimnazjum w Strzebielinie

VIII miejsce - Gimnazjum nr 1 w Wejherowie