MORE THAN WORDS - IX Festiwal Poezji i Piosenki Angielskiej

      Serdeczne gratulacje dla uczniów naszej szkoły za udział w IX Regionalnym Festiwalu Poezji i Piosenki Angielskiej MORE THAN WORDS 2017.

Szczególne wyrazy uznania dla Faustyny Konkol, Alicji Szmuda i Eweliny Socha z klasy Ib za zajęcie III miejsca w kategorii Zespoły Wokalne z utworami James Arthur- „Impossible” i Adele- „Rolling in the deep” oraz dla Simony Lniskiej z Ih za otrzymanie wyróżnienia w kategorii Soliści z utworami Ellie Goulging- „Love me like you do” i Alan Walker- „Faded”.  Naszą szkołę reprezentowali też: Maksymilian Meyer (Ib), Adriana Bobkowska (Ib) i Wiktoria Dawidowska (IIa).

Festiwal Poezji i Piosenki Angielskiej MORE THAN WORDS jest organizowany dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat, która nie tylko odtwarza utwory znane z mediów, ale też komponuje własne utwory i prezentuje je przy własnym akompaniamencie. U jednych niedociągnięcia w wymowie kompensowane są jakością muzyczną, u innych zaś braki muzyczne nadrabia dobra, wyraźna wymowa lub pełna pasji interpretacja, dlatego konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia w przyszłym roku!

Monika Kolmetz