Wojewódzki Konkurs Filmowy w Gdyni - III miejsce

      Uczniowie klasy I b naszej szkoły zdobyli III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Filmowym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Gdyni.

Film powstał w języku angielskim, a jego scenariusz stworzony został przez uczennice klasy I b, Alicję Szmuda i Wiktorię Felsztiger.

Główne role zagrali Julia Wasilczyk i Maksymilian Meyer.
Tworzenie filmu okazało się bardzo pracochłonnym zajęciem. Cała ekipa spędziła wiele godzin na planie filmowym i przekonała się na własnej skórze, jak żmudna i męcząca jest praca aktora. Jednak efekt końcowy i zdobyte trofeum wynagrodziło poniesiony trud.
Sukces możliwy był tylko dzięki dużemu zaangażowaniu i dyscyplinie całego dwunastoosobowego zespołu, w którego skład wchodzili: Adriana Bobkowska, Natalia Bojka, Wiktoria Felsztiger, Kacper Gruba, Anna Grzegrzółka, Faustyna Konkol, Maksymilian Meyer, Monika Rajko, Magdalena Richert, Alicja Szmuda, Agata Szlagowska i Julia Wasilczyk.
Całej ekipie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Joanna Nadolska