Dzień Dziecka

          1 czerwca to szczególny, pełen uroku, powrotu do dzieciństwa i beztroskich chwil dzień.  Każdy z nas, zarówno młodszy jak i starszy, potrzebuje miłości, czułości i opieki. Jak co roku w naszej szkole odbył się „Dzień Dziecka”.

Z okazji tego Święta wychowawcy klas zorganizowali dla swoich podopiecznych rożnego rodzaju atrakcje. Między innymi dyskoteka, wyjazd do kina, spacer po lesie, ognisko, czy projekcja filmu w szkole. Żaden z uczniów nie mógł narzekać na nudę. Wszystko to było możliwe dzięki naszym uczniom i ich wychowawcom, którzy wspólnie zorganizowali ten piękny dzień. Wszyscy bardzo przyjemnie i radośnie spędzili czas. Śmiechom, radościom, pozytywnym emocjom nie było końca.

Życzymy Wam, aby to Święto trwało przez cały rok. Aby każde dziecko było szczęśliwe, doceniane i kochane. Aby codziennie szczery uśmiech gościł na Waszych twarzach, a słońce świeciło pięknie i rozświetlało Wasze dni, nie tylko 1 czerwca, ale… przez cały rok.

 

Michał Myślisz