KONIEC ROKU SZKOLNEGO Z POŻEGNANIEM KSIĘDZA

     Ostatni dzwonek, czyli zakończenie roku szkolnego. Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 23 czerwca 2017 r. oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny.

Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń.  Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie.

   Uroczystość rozpoczęła się dziękczynną mszą świętą pod przewodnictwem ks. Daroszewskiego.Na zakończenie mszy św. uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły pożegnali księdza Grzegorza piosenką, kwiatami i upominkiem. Dyrektor w słowie pożegnalnym życzył Księdzu:

 … Kocham deszcz, który pada w Komańczy

nawet taki szorstki i chłodny

gwiazdkę śniegu, co Ci nieraz w oknie zatańczy,

żebyś był tak jak zawsze pogodny...

     Z kolei uczniowie pod opieką nauczycieli przeszli na boisko przed szkołą, gdzie - śladem poprzedniego roku - zakończenie przybrało formę pikniku, w czasie którego uczniom zostały rozdane świadectwa i nagrody za osiągnięcia w różnych kategoriach: zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych. Popłynęły także podziękowania dla nauczycieli naszej szkoły, którym przyznano Nagrodę Dyrektora.

     W tych plenerowych warunkach Dyrektor życzył wszystkim bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku. Po czym uczniowie rozeszli się do sal, by spotkać się ze swoimi nauczycielami na ostatniej godzinie wychowawczej.

        Wszystkim życzymy cudownych wakacji!!!

                                                                                                                                 N.Kupska

           

   Zapraszamy do galerii zdjęć.