Wspomnienia Wilniuków

To były piękne dni...
Serdecznie dziękuję rodzinie Beaty i Marka Wrońskich, którzy przyjęli mnie pod swój dach na czas pobytu w Luzinie. Zaprzyjaźniłem się z Filipem. Jestem wdzięczny dla goszczącej mnie Rodziny za atrakcyjne wieczory, prezenty oraz ciepłą rodzinną atmosferę.

Organizatorom dziękuję za różnorodne ciekawe wycieczki. Najbardziej zapamiętał się mnie wyjazd do Szymbarku i Piaśnicy. Podczas zwiedzania przeżyłem wiele wzruszających chwil. Fajnie, żeśmy na wycieczki jeździliśmy wspólnie z młodzieżą z Luzina. Było na tyle dobrze, że nie chciało się wracać do domu. Wyjazd był bardzo udany i zostawił w moim sercu wiele miłych wspomnień, przecież poznałem tylu wspaniałych ludzi... Z niecierpliwością będę czekał na przyjazd młodzieży z Luzina do naszego gimnazjum.
Chciałbym podziękować za umożliwienie wyjazdu dla naszego gimnazjum, jak również dla Pani Walentyny i Pani Czesławy, które towarzyszyły nam i podróży i opiekowały się nami.

Robert Bezuszko