Unihokej z sukcesem

Dnia 30.10.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców. Zawody odbyły się w szkole podstawowej nr.6 w Wejherowie. Wzięło w nich udział siedem szkół podstawowych. Zespół z Luzina rywalizował w grupie ze szkołą z Łęczyc oraz z gospodarzem zawodów Wejherowem. Dzięki drugiemu miejscu w swojej grupie uczniowie z Luzina awansowali do półfinału. Walkę o finał przegrali jednak jedną bramką z drużyną z Kostkowa.

W meczu o miejsce trzecie Luzino ponownie zagrało z drużyną z Łęczyc. Po bardzo zaciętym spotkaniu chłopcy wygrywając 2:1 ,mogli się cieszyć z zajęcia III miejsca. W zawodach wzięli udział uczniowie: Beniamin Gruba, Mateusz Grubba, Maciej Darznik, Brajan Domaradzki, Damian Dzięcielski, Dawid Paszki, Norbert Wejher, Dawid Licau, Łukasz Michałek, Cyprian Marszał, Dominik Lewiński.

K. Pionke