PODWÓJNY SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE INTERDYSCYPLINARNYM!

W sobotę, 18 listopada 2017, w Wejherowskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród dla laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „Rodzina, ach, rodzina”, stanowiącym wydarzenie towarzyszące XII Ogólnopolskiemu Przeglądowi Małych Form Teatralnych im. A.Luterka. Patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Wejherowa i Starosta Powiatu Wejherowskiego.
Konkurs, w którym udział wzięły nasze uczennice, miał na celu utrwalenie portretów współczesnej rodziny, w szerokim tego słowa znaczeniu. Uczniowie w wieku od 13 do 20 lat startowali w trzech kategoriach: słowo multimedia i obraz.

 Uczennice klasy drugiej : Adriana Bobkowska i Agata Klawikowska zostały laureatkami w kategorii „słowo”. Ich prace literackie tak zachwyciły jurorów, że przyznali im odpowiednio drugie i trzecie miejsce w konkursie.

Naszym młodym pisarkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!