TRZECIA EDYCJA SZKOLNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

Rozpoczęła się już trzecia edycja Szkolnej Ligi Piłki Nożnej Halowej, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się aż 14 drużyn, które zostały podzielone na dwie ligi: „Gimnazjum” i „SP2” .

Dodatkowo liga Gimnazjum została podzielona na dwie grupy. Piłkarze z 2 i 3 klasy gimnazjum najpierw rozegrają mecze grupowe, po czym będą walczyć o miejsca, a najlepsi o wygranie całej ligi. Natomiast uczniowie ze szkoły podstawowej, w której występują także dziewczyny, zagrają systemem „każdy z każdym”.

 

Wyniki I kolejki:
Liga „GIMNAZJUM”:
Drętwe Komary – I Just FC 11:O
Kombajny Sołtysa – Dzieci Dzikiego 4:4
Magical – Żaba FC 5:1
Cwaniaczki z PKSu – Gang Świeżaków 5:0

Liga „SP2”:
FC Dziki – FC Spartan 9:0
FC Eurotrampy – FC Pepsi 1:2
Fighters Team – Farmerzy 4:3