Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 9. 12. 2017r. na Hali Widowiskowo- Sportowej w Luzinie odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt w wieku gimnazjalnym. Do zmagań przystąpiło 6 drużyn- 3 z Wejherowa, Linii, Bolszewa i Luzina.


Turniej o Puchar Prezesa LZS został rozegrany w dwóch grupach. Pierwszą grupę wygrała SP nr 9, drugie miejsce Linia i trzecie „Szóstka” Wejherowo. Grupę drugą wygrał zespół SP nr 2 GOSRiT Luzino przed Bolszewem i „Jedenastką” Wejherowo.
Niestety w meczu półfinałowym dziewczyny z Luzina odniosły porażkę. Zwycięstwo w meczu z Bolszewem zapewniło im jednak 3 miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP nr 9 Wejherowo
2. SP Linia
3. SP nr 2 GOSRiT Luzino
4. SP Bolszewo
5. SP nr 11 Wejherowo
6. SP nr 6 Wejherowo

Turniej został zorganizowany przez GOSRiT Luzino oraz LZS. Puchary i medale ufundował Prezes LZS Piotr Klecha. Mecze sędziowali Aleksandra Masalska i Kornel Manuszewski natomiast od strony medycznej czuwali Rafał Fraitag i Adam Olejniczak. Zawodniczki z Luzina na co dzień trenują na szkolnych zajęciach SKS i w Szkółce Siatkarskiej GOSRiT pod okiem Piotra Sonnenberga.

 

Piotr Sonnenberg