GALA STYPENDIALNA

Dnia 18 grudnia 2017r. po raz kolejny odbyła się uroczysta Gala Stypendialna. W uroczystej scenerii Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepsi z najlepszych.

W trakcje uroczystości zostały wręczone stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznawane na rok szkolny 2017/2018 w ramach Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży – Mieszkańców Województwa Pomorskiego. Stypendia finansowe ze środków europejskich otrzymali uczniowie szczególnie uzdolnieni w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych i języków obcych.

Lista stypendystów:


Magdalena Richert
Agata Klawikowska
Szymon Pastucha
Jakub Główczyński
Szymon Skiba
Ewelina Socha
Aneta Szyplak
Weronika Paszylk
Anna Szulc
Magdalena Sialaff
Agata Gelińska
Hanna Wiśniewska
Agata Sikorra
Agnieszka Sikorra
Karolina Kożyczkowska