GALA STYPENDIALNA

Dnia 18 grudnia 2017r. po raz kolejny odbyła się uroczysta Gala Stypendialna. W uroczystej scenerii Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepsi z najlepszych.

W trakcje uroczystości zostały wręczone stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznawane na rok szkolny 2017/2018 w ramach Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży – Mieszkańców Województwa Pomorskiego. Stypendia finansowe ze środków europejskich otrzymali uczniowie szczególnie uzdolnieni w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych i języków obcych.

Lista stypendystów:


Magdalena Richert
Agata Klawikowska
Szymon Pastucha
Jakub Główczyński
Szymon Skiba
Ewelina Socha
Aneta Szyplak
Weronika Paszylk
Anna Szulc
Magdalena Sialaff
Agata Gelińska
Hanna Wiśniewska
Agata Sikorra
Agnieszka Sikorra
Karolina Kożyczkowska

Maksymilian Meyer