Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

Dnia 22 listopada 2011 roku o godzinie 12 w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się uroczystość przyznania Stypendiów  Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży województwa pomorskiego na rok szkolny 2011/2012.

Na uroczystość licznie przybyli stypendyści ze szkół z terenu województwa pomorskiego wraz z przedstawicielami organów prowadzących, dyrekcją szkół, nauczycielami i rodzicami. Wśród czterystu stypendystów była także  uczennica z naszej szkoły -  Emanuela Richert z klasy II b, oraz absolwentka naszego gimnazjum - Paulina Richert. Uczniowie, którzy otrzymali stypendium wykazali się największymi osiągnięciami w zakresie nauk matematyczno – przyrodniczych.

 

Gratulujemy!!!

 

E.Ch.