MORE THAN WORDS

Serdeczne gratulacje dla uczniów naszej szkoły za osiągnięcia w wojewódzkim etapie XIV Festiwalu Poezji i Piosenki Angielskiej MORE THAN WORDS 2021.
Według organizatorów i Jury był to kolejny rok wielkiego urodzaju talentów, zadziwiających umiejętności, osobowości i temperamentu scenicznego. W tym zacnym gronie najlepszych znalazło się aż 5 osób z naszej szkoły: w kategorii piosenka: Aleksandra Hinz (8a) zajęła 2 miejsce, a Ada Siecińska (8g) otrzymała wyróżnienie, natomiast w kategorii poezja: Weronika Bladowska (8a) zajęła 3 miejsce, a Jagoda Gaszta (8g) oraz Michalina Gaszta (5a) otrzymały wyróżnienie.

Festiwal Poezji i Piosenki Angielskiej MORE THAN WORDS jest organizowany dla młodzieży, która nie tylko odtwarza utwory znane z mediów, ale też komponuje własne wiersze i utwory, które prezentuje przy własnym akompaniamencie. U jednych niedociągnięcia w wymowie kompensowane są jakością muzyczną, u innych zaś braki muzyczne nadrabia dobra, wyraźna wymowa lub pełna pasji interpretacja, dlatego konkurs ten cieszy się dużym zainteresowaniem a uczestnicy wierzą, że wiele pięknych rzeczy można przekazać innym za pomocą poezji i śpiewu.
Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Monika Kolmetz