Bierzemy udział w największym w Polsce sportowym konkursie dla szkół

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. W pierwszej edycji akcji w 2021 roku udział bierze ponad 500 szkół podstawowych i blisko 200 000 uczniów i uczennic. Dla najaktywniejszych dzieci i szkół przewidziane są atrakcyjne nagrody w ramach dwóch konkursów.

Konkurs na największą liczbę kroków
Konkurs polegał na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań. W naszej szkole, w konkursie wzięło udział ponad 120 osób, zbierając w sumie 3361719, co dało nam 65 miejsce na ponad 500 zgłoszonych szkół.

Konkurs na najciekawsze video sportowe
Ten konkurs polega na tym, aby pokazać jak uczniowie ćwiczą w trakcie tygodnia sportowych wyzwań, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Sportu. Nagranie naszej szkoły przedstawia aktywności sportowe uczniów, które podejmowali w wolnym czasie, oraz na zajęciach sportowych, zorganizowanych przez szkołę.


Wszystkie filmy konkursowe zostaną umieszczone na stronie Pho3nix Kids, w zakładce Pho3nix Active School (https://pho3nix-kids.com/pho3nix-active-school/) , gdzie 24 maja ruszy oficjalne głosowanie! Nauczyciele, rodzice, a także uczniowie i wszyscy chętni, którzy będą chcieli oddać swój głos na zaprzyjaźnioną placówkę – będą mieli taką możliwość!
N-le w-fu