Konkurs literacki rozstrzygnięty

Z radością wszyscy wróciliśmy do szkolnych ławek, z nadzieją czekamy na całkowite uspokojenie epidemiczne. Ostatni rok szkolny był jednak inny niż wszystkie pozostałe. Wszyscy musieliśmy przywyknąć do edukacji zdalnej. O refleksje związane z totalną izolacją społeczną poprosiliśmy uczniów naszej szkoły.
Konkurs literacki pod hasłem ”Życie w Covidzie” zorganizowała biblioteka szkolna z panią Aliną Koczorską oraz świetlica z panią Joanną Borską.

Uczniowie mogli uaktywnić się literacko w dwóch zasadniczych kategoriach konkursowych – poezji i prozie. Oceną prac uczniowskich zajęła się komisja konkursowa pracująca w składzie: Alina Koczorska, Mieczysław Bistroń, Natalia Kupska. Werdykt komisji przedstawia się w sposób następujący, w kategorii poezji :
1. miejsce Malwina Hewelt
2. miejsce Martyna Bieszk
3. dla Marii Słowy.
W prozie przyznano 2. miejsce dla Kingi Skrzyńskiej oraz 3 wyróżnienia: Hanny Łaga, Anity Hinc oraz Alexandry Kozickiej .
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w opisywaniu rzeczywistości, która nas otacza, a czasami przytłacza.......
J. Borska
A. Koczorska