Anielcia z I b wyróżniona w Wojewódzko-Metropolitarnym Konkursie Biblijnym.

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Luzinie brali udział w Wojewódzko- Metropolitarnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu była Ewangelia Świętego Marka. Szczególnym zainteresowaniem naszych uczniów cieszył się konkurs plastyczny, w ramach którego należało zilustrować wybrany fragment Ewangelii. Kilkoro uczniów nauczania początkowego podjęło się wykonania tego trudnego zadania.

Antonina Poznań z kl. 1a, Aniela Iloh z kl. 1b, Julia Baranowska z kl. 2c, Blanca Iloh z kl. 2c i Stanisław Król z kl. 2c wykonali piękne prace plastyczne, wykorzystując różne techniki. Decyzją komisji konkursowej w etapie rejonowym Konkursu Biblijno-Plastycznego, odbywającego się w ramach Wojewódzko- Metropolitarnego Konkursu Biblijnego, wyróżniono pracę plastyczną uczennicy klasy 1b Anieli Iloh. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

E. Zielonka
.