Piłkarki walczyły dzielnie

10 czerwca 2021 r na stadionie w Rumii odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział cztery drużyny. Piłkarki z naszej szkoły pokonały Rumię 3:1 oraz Pobłocie 10:0, przegrywając jedynie ze szkołą z Bolszewa 3:0, co dało nam drugie miejsce w Powiecie.
Finały Wojewódzkie odbyły się 17 czerwca na obiektach GOSRiTu w Luzinie. Z racji tego, iż byliśmy gospodarzami turnieju, mogliśmy zgłosić swoją drużynę mimo zajęcia drugiego miejsca w Mistrzostwach Powiatu. Na zawody stawiło się osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Nie mieliśmy szczęścia w losowaniu i trafiliśmy do silnej grupy z Bolszewem, Somoninem i szkołą z Subkowy. W każdym z meczów piłkarki z naszej szkoły toczyły wyrównany bój, lecz niestety nie udało się wygrać żadnego z nich i ostatecznie zajęły siódme miejsce w turnieju. Dziewczyny, biorące udział w tych zawodach, zebrały cenne doświadczenie, które będą mogły wykorzystać w przyszłym roku.
Skład zespołu: Klaudia Syldatk, Martyna Wolter, Agata Klein, Nikola Wick, Agata Gruba, Weronika Czoska, Michalina Dąbkowska, Zuzanna Dąbk, Dorota Mionskowska, Natalia Szulc, Nikola Bąk, Zuzanna Dąbkowska.