ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO klas IV-VII

Nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy - wakacje! 25 czerwca 2021r. o godzinie 8.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021 dla klas IV, V, VII.
Wszyscy zebrani uczniowie udali się do wyznaczonych klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami. Uczniowie otrzymali świadectwa promocyjne, wielu z nich nagrodzono za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz sukcesy edukacyjne.

Po wręczeniu świadectw wychowawcy podziękowali uczniom za całoroczny trud i wysiłek, a w szczególności za zaangażowanie i ciężką pracę zdalną w trudnych warunkach.
Ten rok szkolny był dla wszystkich zaskakujący. Nauczyliśmy się odpowiedzialności, sysematyczności i wiary w swoje możliwości. Przekonaliśmy się, jak nieoceniony w edukacji jest bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielem i nawiązywanie wzajemnych relacji. Niewątpliwie ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.
Teraz czas na zasłużony odpoczynek, zwłaszcza od komputerów! Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu miejmy nadzieję, że zobaczymy się w szkole, w klasach, przy tablicy, w bibliotece, na boisku - Razem!

Justyna Szyszka

Fotografie z uroczystości na stronie inetrnetowej w zakładce galeria zdjęć.