Młodzież Gimnazjum Publicznego im. Pisarzy Kaszubsko - Pomorskich w Luzinie wybrała Samorząd Uczniowski.

W czwartek, 3 października 2013 roku, w szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone zostały kampanią wyborczą, w której wzięło udział 11 kandydatów. Uczniowie zaprezentowali swoje postulaty i pomysły na funkcjonowanie samorządu w bieżącym roku szkolnym. Każdy uczeń miał okazję obejrzeć plakaty kandydatów, poznać ich propozycje dotyczące funkcjonowania naszej gimnazjalnej społeczności i wybrać swoich przedstawicieli.


 

Najwięcej głosów i tym samym gospodarzami szkoły z ramienia społeczności uczniowskiej zostali:


•    Przewodnicząca –
Kinga Pawłowska IIIa

 
•    Zastępca –
Jakub Meyer IIIc

 
•    Sekretarz –
Aleksandra Wyskocka IIIhSerdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia