Biegi na orientację

Medale dla luzińskich biegaczy.

W tym samym czasie, kiedy w Luzinie rozgrywano II edycję „Luzińskiej piętnastki” w Rumi odbywały się Mistrzostwa Województwa pomorskiego w sprinterskim Biegu na Orientację. Z Luzina pojechała na te zawody siedmioosobowa reprezentacja. Czworo z nich wróciło z medalami:

Czytaj więcej...

Udane rozpoczęcie sezonu dla luzińskich biegaczy.

 

W dniach 13-14 kwietnia 2013 odbyły się pierwsze w tym roku zawody na orientację. W sobotę w Grudziądzu rozegrano Mistrzostwa Pomorza i Kujaw a w niedzielę w Kwidzynie rozegrano Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w biegu średniodystansowym (ok. pół godziny biegu). Teren był trudny i urozmaicony ale luzińscy biegacze bardzo dobrze rozpoczęli tegoroczny sezon.

Czytaj więcej...

1 maja 2012 - Luzinianki na międzynarodowym podium

W dniach 29 kwietnia - 1 maja 2012 odbyły się w miejscowości Wieliszew k/Warszawy pierwsze w tym roku w Polsce międzynarodowe zawody w Biegach na Orientację, pod nazwą „Grand Prix Mazowsza”. Ogółem w zawodach startowało ponad 400 zawodników z różnych zakątków Europy.

Czytaj więcej...

14 kwietnia 2012 - Kwidzyn. Bieg na Orientację

Kolejne medale luzińskich biegaczek.

W dniu 14 kwietnia 2012 w Kwidzynie odbyły się kolejne (drugie w tym roku) Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Biegu na Orientację. Tym razem był to bieg na dystansie klasycznym (ok. 1 godziny biegu). Teren był trudny i urozmaicony ale luzińskie biegaczki potwierdziły tylko swoją wysoka formę.

Czytaj więcej...

31 marca 2012 - Wejherowo. Bieg na Orientację

Udane rozpoczęcie sezonu.

Bardzo udanie rozpoczęły tegoroczny sezon luzińskie biegaczki na orientację, które całą zimę systematycznie przygotowywały się do nowego sezonu.

W dniu 31 marca 2012 odbyły się w Wejherowie Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Długodystansowym Biegu na Orientację.

Czytaj więcej...

Marta Topp Mistrzynią Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Uczennica klasy II e Marta Topp 4 kwietnia 2012 reprezentowała Gimnazjum w Luzinie na Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Rumi.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce chłopców – II miejsce Luzina

Dnia 16 kwietnia 2012 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. W zawodach startowało 8 zespołów.

Czytaj więcej...

Gimnazjalistka Marta Topp zwyciężczynią Mistrzostw Powiatu

W dniu 30 marca 2011 roku w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych, na których Luzinianie osiągnęli bardzo dobre wyniki. W kategorii Dziewcząt złoty medal wywalczyła Marta Topp, zaś brązowy medal zdobyła Maria Lińska.

Czytaj więcej...