Mistrzostwa Powiatu w siatkówce chłopców – II miejsce Luzina

Dnia 16 kwietnia 2012 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. W zawodach startowało 8 zespołów.

Nasza drużyna nienajlepiej zaczęła turniej przegrywając mecz z Rumią. Później jednak wygrała mecze z Linią i Gniewinem, co dało jej drugie miejsce w grupie A. W półfinale stoczyliśmy bardzo zacięty pojedynek z gospodarzem - zespołem z Redy, wygrywając tie-break.

W finale Luzino grało z Bolszewem. Nasza drużyna wyraźnie zmęczona po półfinale zagrała znacznie słabszy mecz i przegrała 0:2, zdobywając II miejsce.

Skład drużyny Luzina:

Bartosz Michałkiewicz, Piotr Gojke, Filip Hinz, Janusz Bruhn, Sebastian Engelbrecht, Szymon Sikora, Łukasz Dybowski, Marek Malottki, Marcin Pranczke, Adam Tyszer, Mateusz Socha, Mateusz Pelcer, Kamil Skrzypkowski, Jakub Rompca, trener: Dariusz Nadolski