Szkolna liga piłki siatkowej VII

Klasyfikacja po siedmiu turniejach:

Czytaj więcej...

Siatkarze z Luzina wicemistrzami powiatu wejherowskiego

Dnia 15 kwietnia 2013 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. W zawodach startowało 6 zespołów. Nasza drużyna grała w grupie z gospodarzami – Redą oraz z Linią. W pierwszym, zaciętym meczu przegraliśmy z Redą 1:2, w drugim pewnie pokonaliśmy Linię 2:0. W półfinale wyeliminowaliśmy Rumię i awansowaliśmy do finału.

GIMNAZJUM LUZINO WICEMISTRZEM POWIATU W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

17 kwietnia w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii gimnazjum. Swoje reprezentacje wystawiło siedem szkół. Luzino trafiło do grupy z Redą oraz Linią. W drugiej grupie znalazły się drużyny z Rumi, Bolszewa, Wejherowa i Łęczyc.

Szkolna Liga Piłki Siatkowej. VII turniej - finał

2 czerwca 2012 r. odbył się siódmy, finałowy turniej szkolnej ligi piłki siatkowej. Grało 9 zespołów: 5 dziewcząt i 4 chłopców. Mecze rozegrano systemem „play off”. Wśród dziewcząt do finału awansowały: UKS Luzino i Mikasa Squad. UKS wygrał 2:0 nie pozostawiając wątpliwości, kto jest najlepszy w naszej szkole w siatkówce dziewcząt.

II miejsce siatkarzy w Gniewinie

27 stycznia w Gniewinie odbył się Turniej siatkówki chłopców o Puchar Wójta Gminy Gniewino. Reprezentacja naszego gimnazjum rozegrała dwa 4-setowe mecze.

I miejsce siatkarek w Gniewinie

21 stycznia w Gniewinie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Gniewino. Reprezentacja naszego gimnazjum w pierwszym meczu pokonała gospodarzy 3:1.

Luzino najlepsze w powiecie w siatkówce chłopców

img_2903W dniu 28 kwietnia w naszej hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców.. W zawodach wystąpiło 9 zespołów.