Inne

Jedziemy na Finał Ogólnopolski do Krakowa !

W sobotę 25.05.13r. na obiektach Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Wojewódzki Finał Coca Cola Cup w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Zawodniczki reprezentujące nasze gimnazjum, a na co dzień występujące w zespole GOSRiT Luzino zaprezentowały się bardzo dobrze, wygrywając cały turniej.

W pierwszym meczu grupowym zagraliśmy z Gimnazjum z Klukowej Huty. Od początku spotkania nasze gimnazjalistki uzyskały widoczną przewagę. Pierwsze trzy bramki strzeliły: Magda Kołacz, Karolina Jóskowska i Monika Drabik. Zespół z Klukowej Huty jednak zdołał wyrównać wynik spotkania na 3:3. Nasze zawodniczki się nie poddały i strzeliły rywalkom jeszcze pięć goli-trzy Luiza Kass oraz po jednej Monika Drabik i Magda Lińska wygrywając 8-3.

Czytaj więcej...

GIMNAZJALISTKI Z LUZINA W DWÓCH FINAŁACH WOJEWÓDKICH

W poniedziałek 13 maja w Wejherowie odbyły się powiatowe zawody Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt. Od początku turnieju gimnazjalistki z Luzina były wymieniane wśród faworytek turnieju. W swoim pierwszym meczu wygrały wysoko 7:2 z zespołem z Rumii.

Czytaj więcej...

Gimnazjalistki z Luzina Wicemistrzyniami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

11 października 2012 roku w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Start; dla uczennic z Luzina zakończył się ogromnym; sukcesem, gdyż gimnazjalistki po zaciętej walce zdobyły srebrny medal.

Czytaj więcej...

GIMNAZJUM Z LUZINA KOLEJNY RAZ ZWYCIĘZCĄ W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W KOSTKOWIE

Dnia 30 września 2011 roku na orliku w Kostkowie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora tamtejszej szkoły.

W turnieju tym udział wzięli młodzi piłkarze, uczęszczający do pierwszej i drugiej klasy gimnazjum.

Czytaj więcej...

Drużyna dziewcząt Gimnazjum z Luzina o włos od finału krajowego COCA COLA CUP

             Dnia 8 czerwca w Gdańsku na stadionie Lechii Gdańsk odbył się finał wojewódzki turnieju COCA COLA CUP w piłce nożnej dla chłopców oraz dziewcząt. Do finału wojewódzkiego zakwalifikował się zespół dziewcząt z Gimnazjum w Luzinie. Drużyna prowadzona przez Grzegorza Semak oraz Tomasza Myszewskiego pokazała, że potrafi grać w piłkę nożną na wysokim poziomie. W turnieju  udział wzięło 6 najlepszych zespołów z  województwa Pomorskiego. Mecze trwały 2 x 15 minut i odbywały się przy temperaturze około 30 stopni Celsjusza.

Czytaj więcej...

GIMNAZJUM Z LUZINA ZWYCIĘZCĄ HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

GIMNAZJUM Z LUZINA ZWYCIĘZCĄ HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W KOSTKOWIE

 

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W KOSTKOWIE odbył się 18.02.2010r. Były to rozgrywki dla adeptów piłki nożnej uczęszczających do pierwszej klasy gimnazjum i młodszych. W turnieju organizowanym przez Dyrekcję oraz nauczycieli wychowania fizycznego Samorządowego Zespołu Szkół w Kostkowie wzięło udział 8 zespołów reprezentujących 7 szkół- Luzino, Żelistrzewo, Bożepole, Gniewino, Łęczyce, Mosty oraz dwie drużyny z Kostkowa.

 

Czytaj więcej...